Üks seene-, singi- ja porrupann

See postitus võib sisaldada sidusettevõtte linke

See seene-, singi- ja porrupann on lihtne ühe panniga õhtusöök, mis on valmistatud vaid viiest koostisosast. Sponsoriks Mushrooms Canada.

Olen tavaliselt laseriga keskendunud retseptidele, mida ma välja töötan (ja pean välja töötama), nii et tänapäeval on üsna haruldane, et valmistan täiesti orgaaniliselt ja hetkehooajal süüa. Tavaliselt on mingisugune päevakava; tähtaeg, kas sõnasõnaline või enda kehtestatud. Kavandan hoolikalt oma testimise ajakava ja toidukaupade nimekirjad, et ma ei katsetaks sama retsepti kahe nädala jooksul ikka ja jälle (ja uuesti). Siis hakkad asjadest tüdima ja hakkad igale sõbrale kolme kvartali raadiuses toitu ära andma.

See seene-, singi- ja porrupann oli üks neid haruldasi juhtumeid, kus mul külmikusse jäid singijäägid, porrulauk ja mõned seened ning mul oli vaja nendega midagi peale hakata. See pani mind mõistma, et sellisel viisil toiduvalmistamine, ma väidan, et tavalisemal viisil, on minu jaoks väga oluline harjutus. Et saada inspiratsiooni juba külmikus olevatest koostisosadest, selle asemel, et läheneda asjadele „Mida inimesed aprillis süüa tahavad?“ nurga alt.

Selle retsepti esimene kordus oli soolase krepi kujul, mida ma siiani armastan. Seda võid kindlasti kasutada kreppide täidisena, lisa natuke juustu (mulle meeldib laagerdatud cheddar või havarti), aga ausalt öeldes on see ühe pannipann lihtsalt nii lihtne Ma ei saanud seda retsepti versiooni jagamata jätta.

Viis koostisosa ja ongi õhtusöök või hiline hommikusöök laual. Mulle meeldib selles roas oma munad keskmiseks küpsetada ja serveerida koos kooriku juuretisega leivatükiga. Lisage kõrvale kerge rukolasalat ja saate päris fantastilise eine.

Jagasin seda retsepti Mushrooms Canada ajaveebis, nii et vaadake kõike ühe panni seene-, singi- ja porrupanni retsept.

Please share, To support Us