Näritavad šokolaadi-piparmündiküpsised | Elav Lou

See postitus võib sisaldada sidusettevõtte linke

Näritavad šokolaadi-piparmündiküpsised on pühade jaoks ideaalsed lihtsad küpsised.

Kas otsite rohkem puhkuseretsepte? Proovige minu üleöö suitsutatud cheddari kihte.

Kas te suudate isegi uskuda, et me räägime pühade küpsetamisest, ma tean, ma ei suuda uskuda, kui kiiresti need viimased kuud on lennanud. Mul on tunne, nagu oleksin liikunud kilomeetri minutis, kuid olen tõesti püüdnud seda hooaega teadlikult aeglustada ja nautida; võttes rahulikke hetki, et aidata end mõistuse juures hoida.

Lõppude lõpuks on meil aasta kõige kiirem aeg põhimõtteliselt kõige jaoks, alates perekondlikest kohustustest kuni tööni.

Suur osa sellest, kuidas ma seda teen, on küpsetamine. Olen alati leidnud, et küpsetamine on terapeutiline ja lõõgastav ning hiljutine Becel®-i tellitud uuring näitas, et 65% kanadalastest on sellega nõus.

See meenutab mulle Julie & Julia lemmikhetke, kus ta ütleb: „Mulle meeldib, et pärast päeva, mil miski pole kindel – ja kui ma ütlen „mitte midagi”, ei mõtle ma midagi! – võid koju tulla ja seda kindlasti teada saada, kui lisad mune. munakollased šokolaadi ja suhkru ja piimaga, siis läheb paks. See on nii mugavus.” Ma ei saanud rohkem nõustuda.

Nende nätskete šokolaadi piparmündiküpsiste jaoks kasutasin Becel® Anything Goes Cookie Dough selle pühadeküpsise retsepti aluseks ja inspiratsiooniks, sest teadsin, et sellest saab täiusliku pehme ja nätske küpsise.

Tegin mõned näpunäited, kuna teadsin, et tahan teha šokolaadist piparmündiküpsist, nii et kohandasin kuivainete koguseid, et lisada kakaopulbrit ja pühadehõngu kõigi selle hooaja lemmikmaitse, piparmündiga. Nii piparmündiekstrakti kui ka kommikattega piparmündišokolaadina.

Kasutasin uusi, piiratud väljalaskega Becel® pulgakesi (mis on saadaval iga kodupagari lemmikute ½ tassi eelmõõdetud pulgakestega), mida saab kasutada otse külmkapist ja millega võib 1:1 asendada võid peaaegu kõigis teie lemmikküpsetusretseptides ja nendega on uskumatult lihtne töötada.

See retsept on nii lihtne (see on tilkküpsis!), et saate selle hõlpsalt teha hommikul enne tööd (usu mind, ma proovisin seda mitu korda), nii et see oleks ideaalne küpsis, mida kaasa võtta pohladele või puhkusepeole. sul on ajapuudus.

Valmistan alati palju pühadeküpsiseid, seega on oluline, et selline lihtne retsept meeldiks ka mu pere valivamatele liikmetele. Ma armastan piparmünti ja šokolaadi koos ning need on eriti nätsked!

Kui te ei leia rohelisi ja punaseid M&M-e, siis sobivad ka tavalised šokolaaditükid, kuid need poleks nii pidulikud, aga hei, pole midagi!

Avalikustamine: seda postitust sponsoreeris Becel® – nagu alati, on kõik minu arvamused. Tänan teid, et toetasite mu sponsoreid ja lubate mul jätkata selliste retseptide loomist nagu need nätsked šokolaadi-piparmündiküpsised.

Please share, To support Us