Krõbedaks küpsetatud kanakintsud | Elav Lou

0
Krõbedaks küpsetatud kanakintsud |  Elav Lou

See postitus võib sisaldada sidusettevõtte linke

Nende lihtsate krõbedaks küpsetatud kanakintsude ahju saamiseks kulub vaid 10 minutit. Täiuslikult krõbeda nahaga kanakoivad tulevad iga kord mahlased! See retsept avaldati algselt 15. oktoobril 2011 ja seda uuendati 23. jaanuaril 2021.

Ma kulutan iga paari nädala tagant palju aega toidu planeerimisele. Olen selline inimene, kes koostab toiduplaani ja peab sellest kinni. Mul on telefonis märge, mida ma kohandan vastavalt vajadusele, kuid kui ma oma toidukaubad kätte saan, on see üsna kivisse raiutud.

Kanal on menüüs alati mingi vorm. Kui kanakintsudel on hea diil, siis lisan oma kavasse ka oma ideaalselt röstitud kanakintsud.

Kui kintsupulgad müügil on, siis teen kas need krõbedad tüümiani ja küüslauguga või võtan oma Buffalo kanakoivad. Oleneb mu tujust.

Küpsetatud kana lähivõte küpsetusplaadil.

Ma arvan, et igaühel on tagataskusse vaja head kanaretsepti. See on ideaalne tegusateks nädalaõhtuteks, kui teil pole palju ajujõudu, et midagi keerukamat kokku tõmmata.

Tavaliselt on see minu jaoks neljapäeva õhtu. Sel hetkel olen nädala jooksul üsna väsinud.

Viska need küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile, rösti mõned juurviljad (mina serveerin sageli koos röstitud ja maitsestatud bataadiga või röstitud spargel), tehke riisi ja helistage päevale.

Nendel kintsupulkadel on kergelt krõmpsuv nahk ja liha lihtsalt kukub luu küljest lahti. Neid on nii ülilihtne valmistada, et te ei usu, kui hästi need maitsevad.

Kuidas saada ahjus ekstra krõbe nahk

Need on eriti krõbeda naha võtmeks? Rösti kanakoivad kõrgel temperatuuril. See on sama meetod, mida kasutan oma krõbedaks röstitud kanakintsude puhul. Tüvepulkade jaoks küpsetan neid temperatuuril 425 F. Olge valmis selleks, et teie köögis tekib veidi suitsu – aga nii see on seda väärt.

Suitsu piiramiseks lõigake enne röstimist osa liigsest rasvast maha. See eemaldab osa rasvatilkudest, mis vähendab kana suitsutamist.

Küpsetatud krõbedad kanakintsud küpsetusplaadil reas.

Kas krõbeda kana jaoks on vaja jahu või riivsaia?

Absoluutselt mitte! Need ei ole “praetud” ega “kunstfriteeritud” kanakoivad, mis tähendab, et paneerimist pole vaja! Need trummipulgad teeb krõbedaks rasv/nahk ise ja see teebki need nii krõbedaks ja mahlaseks.

Teine asi, mida selle retsepti juures meeles pidada, on see, et söö neid esimesel valmistamise õhtul, järgmisel päeval ei ole need krõbedad.

Küpsetatud krõbedad kanakintsud ahjuplaadil.

Krõbedaks küpsetatud kanakintsud

Autor: Louisa Clements

Nende lihtsate krõbedaks küpsetatud kanakintsude ahju saamiseks kulub vaid 10 minutit. Täiuslikult krõbeda nahaga kanakoivad tulevad iga kord mahlased!

Pin Print

Koostisained

  • 8 kanakintsud
  • 1 spl oliiviõli
  • 1 tl kuivatatud tüümian
  • ½ tl küüslaugupulber
  • ½ tl must pipar
  • ¼ tl soola

Juhised

  • Kuumuta ahi 425 F-ni. Pintselda kana mõlemad pooled oliiviõliga ning puista kana mõlemale poolele ühtlaselt pune, küüslaugupulbrit, soola ja pipart.

  • Rösti, nahk allapoole, lehtpannil 18 minutit. Pöörake kana ümber ja röstige veel 20 minutit või kuni see on keedetud.

Kas proovisite seda retsepti?Jätke kommentaar + hinnang ja andke mulle teada, mida arvate!
sarnased postitused

Leave a Reply